Przed ślubem pobaw sięKawalerskie JeyJey to oferta naszej firmy. Każdy pan młody zasługuje na zabawę. Wieczór kawalerski to doskonała zabawa. Polacy coraz chętniej bawią się niebanalnie. Zapewnimy striptizerki, tancerki erotyczne, ciekawą zabawę. Możemy zorganizować zabawę w Warszawie, Trójmieście, Lwowie. Każdy pan chce dobrej zabawy, a my jesteśmy organizatorami ciekawych wydarzeń. Miła zabawa w dobrym towarzystwie to nasza oferta. Zapraszamy do rozmów z nasza firmą, a zorganizujemy zabawę według scenariusza oraz posiadanego budżetu. Coraz więcej osób chce się doskonale bawić. Misją naszej firmy jest organizowanie doskonałych wieczorów kawalerskich w dobrej cenie. Zapewniamy zabawę i miłe spędzanie wolnego czasu. Każdy z nas może sobie pozwolić na wyjątkowy relaks i zabawę wyjątkową. 

Zaufaj nam, a przeżyjesz wyjątkowy wieczór

Zaufaj nam, a pobawisz się miło. Wyjątkowa zabawa ma znaczenie - po wieczorze kawalerskim nadchodzi ślub. Miło jest pobawić się doskonale, a niejedna osoba marzy o tym, by zabawa była niebanalna - i tak może być. Wystarczy zamówić organizację wieczoru kawalerskiego na pokładzie autobusu lub rajd po klubach. Paintball to doskonała rozrywka, a panowie lubią wyjątkowe emocje. Można zamówić striptiz, erotyczne pląsy, sushi serwowane na ciele striptizerki. Możliwe są rejsy po jeziorach oraz morzu. 

planowanie kawalerskiego

Wieczory kawalerskie JeyJey to misja

 Organizowanie takich eventów to nasza sztandarowa działalność. Mamy doświadczenie, wiemy jak to robić. Obecnie zapewniamy zabawę Polakom oraz gościom z zagranicy. Relaks to wyjątkowa sprawa. Panowie marzą o szalonym wieczorze, który wspominać będą latami. Niejeden pan szaleje i miło spędza czas. Takie spędzanie wieczoru z kolegami daje siłę i pozwala stawić czoła wydarzeniu, które zmieni całe życie - taki właśnie jest ślub. Wieczór kawalerski to czas na zabawę, rywalizację, picie alkoholu, taniec i swawole. Panowie mogą szaleć w dużym mieście lub w leśnej głuszy, na statku lub spacerując po ostępach. Na pewno jest to doskonały sposób na wyjątkowy relaks. Kolejny dzień można powitać w dobrym nastroju.

Za wieczór kawalerski wystawiamy fakturę, dbając o pełną legalność takiego przedsięwzięcia. Panowie mogą samodzielnie pobawić się, odpocząć, prowadzić długie nocne rozmowy i pić. Mogą zwierzać się sobie w ciekawych miejscach. Wystarczy, ze powierzą nam organizację wieczoru, a na pewno poczują się doskonale i miło spędzą czas. To jest dla nich sytuacja naprawdę ważna i dająca im siły fizyczne. Dla każdego znajdzie się wyjątkowy czas, na pewno godny uwagi i miły.