Profesjonalny zakład pogrzebowy w WarszawieW ostatnich latach powstało wiele zakładów pogrzebowych, prowadzących agresywny marketing, nie oferujących jednak w pełni profesjonalnych usług. Okres pogrzebu i żałoby jest jednak dla rodzin osób zmarłych czasem wyjątkowo wrażliwym, kiedy wymaga się wielkiego taktu i delikatności w obejściu. Nie każdy zakład pogrzebowy potrafi zapewnić takie warunki, szczególnie w połączeniu z profesjonalną obsługą, minimalizującą zaangażowanie pogrążonych w żałobie bliskich. Kiedy już dojdzie do smutnej konieczności organizowania uroczystości pogrzebowych, mało kto ma głowę do zajmowania się wszelkimi formalnościami i szczegółami. Jak zatem wybrać zakład pogrzebowy, który przeprowadzi cały proces profesjonalnie i nie sprawi rodzinie dodatkowego bólu? Któremu z wielu dostępnych domów pogrzebowych powierzyć ostatnią drogę zmarłego?

auto pogrzebowe
 

Zakład Pogrzebowy Tren oferuje usługi najwyższej jakości

Pracownicy zakładu pogrzebowego Tren pomogą przeprowadzić zmarłego przez jego ostatnią drogę, kompleksowo organizując ceremonię pogrzebową. Zakład zorganizuje wszystko, począwszy od skomplikowanych formalności funeralnych, przez przygotowanie zmarłego do ceremonii, kosmetykę pośmiertną, transport, po sam pochówek wraz z oprawą florystyczną. Możliwa jest również organizacja pogrzebów połączonych z kremacją. Zakład Pogrzebowy Tren posiada własną chłodnię oraz eleganckie karawany marki Mercedes. Prowadzi także całodobowe pogotowie funeralne, dzięki czemu może zapewnić obsługę bez konieczności oczekiwania do kolejnego dnia roboczego. Zakład prowadzi działalność przede wszystkim na terenie Powązek, Woli, Bemowa i Żoliborza, jest jednak w stanie przyjąć zlecenie w obrębie całej Warszawy oraz okolic. W celu uproszczenia kwestii finansowych, oferuje kredytowanie oparte o wypłacany z ZUS zasiłek pogrzebowy. Aby ograniczyć zaangażowanie krewnych w kłopotliwe formalności, wszystkie szczegóły ceremonii możliwe są do ustalenia w ciągu jednej rozmowy telefonicznej. Zakład Pogrzebowy Tren prowadzi również sprzedaż trumien, urn, oraz innych akcesoriów pogrzebowych.

kremacja zwlok

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Tren

Zakład posiada biuro przy ulicy Ostrowieckiej 10a (Cmentarz Wojskowy Powązki). Referencje wraz z danymi kontaktowymi dostępne są na stronie https://tren.com.pl/Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Kontakt telefoniczny możliwy jest jednak całodobowo. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej i pewnej organizacji ceremonii pogrzebowej w obrębie Warszawy, Zakład Pogrzebowy Tren będzie najlepszym wyborem.